Ylli i popit Rita Ora nuk ka frikë të eksplorojë në veshje. Gjithmonë ka guxuar të bëjë dalje të çuditshme në publik.

Dhe këtë herë ajo është veshur e tëra me xhins. Këngëtarja nga Kosova, është fotografuar në Nju Jork, teksa kishte veshur një xhaketë xhins, çizme të gjata deri në kofshë dhe një këmishë me të njëjtin material dhe ngjyrë. Të gjitha ato janë bërë nga Diesel.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel