Demi Rose ka festuar dje në mbrëmje ditëlindjen e saj të 24-t.

Përveçse ka ndarë më ndjekësit në Instagram momente nga festa me miqtë, modelja britanike ka publikuar edhe një foto tepër të nxehtë me bikini nga Deti i Vdekur.

Në postim ish- e dashura e reperit Tyga, ka shprehur mirënjohje për urimet dhe mbështetjen ndër vite nga fansat, teksa ka theksuar se ndjehet shumë e lumtur për jetën e saj.

Top Channel