Shokon Cardi B: Kam droguar e vjedhur meshkujt kur bëja striptizëm

26/03/2019 21:38

Rreperja e famshme Cardi B ka shokuar me deklaratën e saj të fundit.

Prej shumë kohësh ajo është treguar e sinqertë për ditët e saj si një striptiste, por Cardi B i ka tronditur të gjithë fansat me deklaratën e saj të fundit.

Një video alarmuese e Instagram, e cila duket të jetë dy vjeçare, tregon Cardin në një kohë kur ajo drogonte dhe vidhte njerëzit gjatë viteve të saj të punës nëpër klube.

Videoja e tregon atë duke këmbëngulur se ajo gjithmonë ka punuar shumë dhe jeta kurrë nuk i ka dhënë asaj gjithçka gati.

Ndërkohë në rrjetet sociale kanë nisur debatet.

FOTO GALERI
4/4

Top Channel