Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë dhe sharmin e saj.

Megjithatë, modelja 25 vjeçare di të jetë gjithashtu shumë e thjeshtë.

Bukuroshja spanjolle ka publikuar një foto në Instastory duke ngrënë fara në avion.

“Ju pëlqejnë farat?” shkruan ajo në postimin që jo shumë ndjekës e prisnin.

Top Channel