Rita Ora gjithmonë “godet” me zgjedhjet e saj të veshjeve në eventet e mëdha.

Këngëtarja rrëmbeu edhe një herë tjetër vëmendjen me stilin e saj në festën Vanity Fair Oscar 2019, festa pas ndarjes së çmimeve Oscar.

28-vjeçarja u shfaq e veshur me një fustant të zi transparent dhe me dantella të Alexander McQueen.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel