Meghan Markle organizon festën e bebes. Nuk do ta besoni se sa kushtoi

21/02/2019 20:30

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

I gjithë ai që quhet “babyshower” kushtoi rreth 430 mijë dollarë.

Punëtorët shiheshin duke ngarkuar disa prej zbukurimeve dhe dhuratave jashtë hotelit të saj në East Side. Shoqet e saj të ngushta janë Serena Williams, Misha Nonoo, Jessica Mulroney, Abigail Spencer dhe Priyanka Chopra.

Ndërkohë, disa emra të njohur si Amal Clooney dhe Jessica Mulroney u panë duke hyrë në hotel në Manhatan ku dukesha kishte rezervuar një suitë për të festuar, ku vetëm një natë kushton 75 mijë dollarë në një natë.

Top Channel