Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës në Instagram, ka pozuar me bikini, ndërsa papritur një dallgë e merr me vete, duke i prishur setin.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel