Një lajm i mirë vjen për aktoren shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku. Ajo do të bëhet nënë!

Aktorja 38-vjeçare tregoi barkun kur ajo dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian ishin në premierën e filmit “Mapplethorpe” të enjten, në Nju Jork.

Ky do të jetë fëmija i parë për Eliza Dushkun.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel