“Mos ma prek mjekrën!” Faulli i çuditshëm ndaj James Harden (Video)

09/02/2019 20:26

Në kampionatin e basketbollit amerikan NBA u pa një faull i çuditshëm ndaj James Harden.

Frank Mason III, gjatë ndeshjes Houston Rockets-Sacramento Kings (127-101), i kapi mjekrën Hardenit kur ky i fundit kishte zotërimin e topit. Harden nuk e priti aspak mirë këtë gjest dhe i hodhi topin te këmbët kundërshtarit.

U desh ndërhyrja e arbitrave për t’i ndarë basketbollistët.

Top Channel