“Testamenti i mitomanit” është romani i parë i regjisorit dhe skenaristit , Leka Bungo.

I ftuar në “Wake Up” ai u shpreh se kjo prozë i dedikohet , gruas së tij Lulit. Vetë autori, romanin e ka cilësuar si një kapriço, pasi  për të është hera e parë që shkruan një roman.

Top Channel