Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian mrekulluan me fustanet e tyre në galanë e “amfAR”.

Motrat e famshme kishin zgjedhur të vishnin të dyja fustan të zi me dekolte ekstreme.

Fustanet që i ekspozonin “asetet” e bollshme ishin nga Versace.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel