I ftuar në ” Wake Up”, këngëtari Lorenc Hasrama foli për projektin e ri muzikor “Opium” që vjen si bashkëpunim, si dhe për prapaskenat gjatë xhirimeve të klipit.

Lorenci,  rrëfeu se shumë shpejt do të ketë edhe një këngë të re për të cilën është duke punuar.

Top Channel