Vajza e motit më seksi në botë na lë gojëhapur me bikini (Foto)

29/01/2019 18:55

Yanet Garcia konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Dhe për ta konsoliduar pozitën e saj, 27-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto me bikini shumë të vogël, që i tregonte format e saj perfekte.

Vajza meksikane e motit konsiderohet një nga personazhet më me ndikim në internet në Amerikën e Jugut.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel