Aktori Genc Fuga ishte i ftuar në ” Wake Up” ku foli për shfaqjen teatrore “Mbretëresha e bukurisë nga Leenane”, një komedi tragjike e cila do të shfaqet këtë fundjavë në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.

I pyetur për bashkëpunimin me kolegët në këtë shfaqje: Laura Nezha, Ermira Gjata dhe Engjëll Hoxha, ai tha se është e rëndësishme që artisti në skenë të menaxhojë egon personale kur punon në grup.

Top Channel