Wake Up/ Samanta, Kënga “Vonë” dhuratë për dike që kam shumë mall

11/01/2019 14:33

E ftuar në “Wake Up”, këngëtarja Samanta Karavella u shpreh se klipi i ri është publikuar në datën 4 Janar për një arsye shumë të veçantë.

Kjo datë përkon me ditëlindjen e një personi shumë të dashur për të, i cili ishte dhe i pari që belbëzonte motive të këngës.

Top Channel