Modelja e Victoria’s Secret, krejtësisht nudo në Instagram (Foto)

08/01/2019 22:12

Elsa Hosk ka habitur ndjekësit e saj në Instagram duke postuar në Story një video ku shfaqet krejtësisht nudo.

Modelja e famshme ndodhet në Tokio të Japonisë për disa ditë pushimi dhe 30-vjeçarja përfitoi për të bërë një video të “nxehtë”, ku shihet duke mbuluar gjoksin me vetëm njërën dorë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel