“Të fejuarit tim, kjo foto i kujton një gjë që hahet” (Foto)

28/12/2018 13:36

Elena Morali është një “showgirl” italiane e cila është bërë e famshme në spektaklet me humor të Mediaset-it dhe është e fejuara e komikut Gianluca Fubelli, i njohur si “Scintilla”.

Në profilin e saj në Instagram, bukuroshja ka 849 mijë ndjekës, të cilët i kënaq me fotot e saj provokuese.

Në postimin më të fundit, Elena shihet në pishinë me bikini gri, duke treguar të pasmet. Sipas saj, kjo foto i kujton të fejuarit një gjë që hahet.

Se mos vetëm të fejuarit…

FOTO GALERI
1/20

Top Channel