Fustanet me ngjyrë “lakuriq” janë kthyer në trendet më të pëlqyera në Hollivud, në vitet e fundit.

VIP-at janë parë me fustane të thjeshta, ose me rrjetë, dhe ngjyra e cohës poshtë jep përshtypjen se nuk kanë veshur asgjë nën të.

Yje si Xhenifer Lopez, Kendal Xhener dhe Laverne Koks janë vetëm disa nga VIP-at që kanë eksperimentuar.

FOTO GALERI
1/51
Kendall Jenner, 2018

Top Channel