Ria Antoniou ‘çmend’ meshkujt në kalendarin e 2019-ës (Foto)

25/12/2018 23:21

Modelja dhe seks-simboli grek, Ria Antoniou ka realizuar një set vërtetë të nxehtë fotografik, për kalendarin e vitit 2019, të revistës ‘For Man Magazine’.

Bukuroshja greke është përzgjedhur nga revista, si idealja për të ‘ngritur temperaturat’ në netët e ftohta të ndërrimit të viteve.

Në kalendar nuk do të mungojnë as fotot nudo dhe topless të grekes Antoniou. 29-vjeçarja është shpallur Miss Greqia dhe ka pozuar disa herë edhe për edicionet e revistës Play Boy.

Së fundi, Ria është bërë e famshme në Itali, ku ka marrë pjesë në disa spektakle dhe Reality Show, ndërsa ka nxjerrë në pah edhe talentin e saj në aktrim.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel