Modelja australiane Jem Wolfie ka uruar fansat e saj për Krishtlindje me një foto shumë pikante në Instagram.

26-vjeçarja, e cila ka rreth 2,3 milionë ndjekës në rrjetin social, shihet me një palë të brendshme të kuqe dhe me një kapuç babagjyshi në kokë, duke u përshtatur më së miri me atmosferën festive.

FOTO GALERI
1/34

Top Channel