Basketbollistja italiane “mahnitëse” në rrjetet sociale (Foto)

04/12/2018 23:31

Basketbolliste dhe modele, një kombinim perfekt për të pasur një trup në formë dhe për të spikatur në faqet e para të revistave, qofshin sportive apo rozë.

Valentina Vignali nuk është ndoshta një sportiste e niveleve më të larta, megjithatë kurrë nuk ka hequr dorë nga pasioni për sportin, pavarësisht se më shumë të ardhura i ka siguruar nga modelingu.

Bukuroshja 27-vjeçare është ftuar shpesh nëpër studio televizive, ndërsa së fundmi është bërë pjesë e një spektakli televiziv në Itali, ku dëshiron të jetë protagoniste absolute.

Valentina Vignali ka kaluar edhe kuotën e 2 milionë ndjekësve në Instagram, shifër të cilën e ka festuar me një sërë fotosh mjaft “të nxehta”, që kanë bërë xhiron e rrjeteve.

FOTO GALERI
3/18

Top Channel