LIVE/ Protestuesit tentojnë të hynë në Kuvend teksa Rama mban fjalim

22/11/2018 10:47

Protesta ka agravuar në përplasje fizike mes policisë dhe banorëve për disa momente, teksa në foltore është ngjitur kryeministri Rama.

SHIH DREJTPËRDREJT TANI NË TOP NEWS:

 

Top Channel