Panairi i librit, “Tirana 2018”; 95 autorë dhe shtëpi botuese

14/11/2018 15:39

U hap sot panairi i librit “Tirana 2018”. Ky është edicioni i 21 i këtij eventi që ka nisur të mbahet prej vitit 1991.

Në këtë edicion do të jenë 95 autorë dhe shtëpi botuese të huaja dhe shqiptarë.

Një juri profesioniste do të përzgjedhë edhe veprat më të mira.

Top Channel