Mijëra të rinj u dyndën në bare dhe klube në të gjithë Anglinë për të festuar Halloween-in.

Të veshur me kostume që ishin sa të frikshme, aq edhe seksi, ata nuk i kursyen pijet alkoolike, duke pasur nevojë edhe për ambulancë.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel