Këto vila janë 800 metra katrorë dhe kanë pishina “infinitiv”, me sauna, dhoma masazhi, palestër e pamje fantastike nga Las Vegasi.

Hoteli “Palms Casino Resort”, një nga më ikonikët e Las Vegasit, shpenzoi 620 milionë dollarë për rinovimin më të fundit, më i shtrenjti në historinë e qytetit.

Resorti u ble në vitin 2016 nga Frank dhe Lorenzo Fertitta, koleksionistë arti dhe reklamues ndeshjesh boksi.

Ata e blenë për 312.5 milionë dollarë, por nuk e lanë lënë me aq. Rinovimi në total do të kushtojë 620 milionë dollarë.

FOTO GALERI
1/11
Ky do të jetë bar restoranti i ri

Top Channel