“Fenomeni i bashkëpunimit me krimin ka qenë strategji për zgjedhjet dhe për të mbajtur pushtetin”.

Kështu u shpreh Lulzim Basha në një deklaratë për mediat paraditen e së martës, duke iu referuar qeverisë.

“Sot, kundërshtari ynë politik është i kapur nga krimi. Nuk ka drejtues të PS-së që mos të jetë eksponent i krimit”, tha Basha.

Top Channel