Klasikja Barcelona-Real Madrid do të luhet të dielën në orën 16:15. E veçanta e kësaj superpërballjeje është se për herë të parë në 10 vite nuk do të jenë në fushë Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi.

Portugezi nuk luan më për Realin, ndërsa argjentinasi u dëmtua në bërryl përpara disa ditësh.

Top Channel