“Shiko kush luan”/ Robert Berisha kujdesej për vajzën kur Nora ishte në koncert

20/10/2018 23:29

Zaimina Vasjari dhe Genc Salihu ishin pjesë e sfidës që kishte të bënte me prindërimin në programin “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca.

Sa të shpejtë ishin ata në të veshur dhe përgatitjen e ushqimit për bebin.

Sfidë kjo që u fitua nga Zaimina, por Luana nisi të pyesë edhe Florin dhe Robertin që janë prindër nëse kujdesen ashtu si Genci për fëmijët e tyre.

Ky ishte momenti kur Robert Berisha tregoi diçka tejet personale.

Veç faktit që kujdeset me shumë dëshirë për vajzën e tij Renè, i është dashur ta bëjë shpesh këtë edhe i vetëm ndërkohë që Nora ka qënë në koncert.

“E kam larë, shpëlarë dhe ushqyer vajzën dhe di ta bëj shumë mirë këtë pasi Nora ka qënë në koncerte”, tha ai.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel