Ka shumë ushqime që i kemi në shtëpi e që janë një aleat i shkëlqyer për lëkurën dhe për trupin.

Për të qenë të bukur ndonjëherë nuk është e nevojshme të shpenzoni shumë, thjesht duhet të merrni këshilla nga gjyshja.

Këshillat e gjyshes do ju ndihmojnë që të hani shëndetshëm dhe në të njëjtën kohë i shërbejnë dhe lëkurës suaj.

Disa prej tyre janë qepët, patatet, brokoli dhe xhinxheri. Por ja dhe disa ushqime të tjera që nuk duhet të mungojnë kurrë në shportën tuaj të pazareve sipas këshillave të gjyshes:

FOTO GALERI
1/8
Lulelakër

Top Channel