Laçi u rikonfirmua surpriza e Superiores pasi fitoi 0-1 në kryeqytet ndaj Tiranës.

Bardheblutë u dorëzuan në stadiumin “Selman Stërmasi” ndaj kurbinasve ndaj një ekipi që është kthyer në makth në vitet e fundit.

Vendosi gjithçka rrjeta e Xhixhos, ajo që rikthen hijen e krizës në ekipin e Ze Marias.

Për t’u shënuar dhe fitorja e pastër e Teutës ndaj Kastoritit 2-0, me dy golat e sulmuesit Amadu’ Latif, sukses që mban bregdetarët në mesin e artë të renditjes.

Top Channel