Nga koka e derrit tek dera e makinës, gjera të çuditshme të hedhura në fushë – FOTO

03/10/2018 20:38

Të jesh një tifoz futbolli nuk është edhe aq e lehtë, pasi disa prej nesh përfshihen shumë më tepër emocionalisht se sa pjesa tjetër.

E shumë prej tyre hidhe gjera që kurrë nuk do na shkonte në mendje për t’i parë në fushë. Një pjesë e mirë e tyre fsheh një kreativitet të mirë menduar.

FOTO GALERI
1/9
Koka e një derri... Ndoshta rasti më i famshëm i një ngjarjeje të tillë ishte në vitin 2002 kur mbështetësit e Barcelonës hodhën kokën e një derri drejt Luis Figo. Superstari portugez ishte armiku publik numër 1, pasi u largua për rivalët e Real Madrid dhe ishte në shënjestër në mënyrë të pazakontë për rikthimin e tij në Camp Nou.

Top Channel