Spektakël në Anfield, Liverpool fiton në sekondat e fundit ndaj PSG

18/09/2018 22:55

Liverpool dhe Paris Saint Germain dhanë spektakël në Anfield.

“Të kuqtë” e Jurgen Klopp shënuan me Daniel Sturridge (30’) , James Milner me penallti (36’) dhe Firmino (92′). Për PSG shënuan Meunier dhe Mbappe në një ndeshje spektakolare që përfundoi 3-2 për ekipin e Klopp.

Në ndeshjet e tjera Atletico Madrid fitoi 1-2 ndaj Monaco, Galatasaray mposhti 3-0 Lokomotivën e Moskës, Club Brugge-Dortmund 0-1, Crvena Zvezda-Napoli 0-0 dhe Schalke-Porto 1-1.

Top Channel