Interi po kalon një moment të keq. Në 4 ndeshjet e para të Serisë A ka grumbulluar vetëm 4 pikë. Të shtunën u mund në San Siro me rezultatin 0-1 nga Parma, ndërsa nesër do të ketë përballë Tottenhamin, sërish në Milano, kësaj radhe për Champions League.

Luciano Spalletti nuk e mohon që skuadra e tij po kalon moment negativ, por mundohet që të shikojë përpara.

“Rezultatet nuk janë të mira, por nuk jemi konfuzë. Tottenham është i fortë fizikisht, por edhe teknik dhe i shpejtë. E dimë se si përballohet një ekip si ai. Mund të jetë ndeshja e kthesës, ajo që do të na çlirojë”, ka thënë trajneri i Interit në konferencën përpara ndeshjes.

Top Channel