Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun… me të brendshme (Foto)

13/09/2018 12:46

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid.

Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.

23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh. Shijoni fotot më poshtë…

FOTO GALERI
1/18

Top Channel