Demi Rose, “mbretëresha” e Ibizës (Foto)

07/09/2018 17:27

Është shumë e famshme në rrjetet sociale falë formave të saj dhe Demi Rose duket fantastike në setin e ri fotografik për ISAWITFIRST.COM.

Modelja 23-vjeçarja shihet me bikini portokalli në serinë provokuese të fotove të realizuar në Ibiza të Spanjës.

FOTO GALERI
1/84

Top Channel