Jo më kot e ndjekin 7,4 milionë njerëz në Instagram (Foto)

03/09/2018 22:48

Ka plot 7,4 milionë ndjekës në Instagram dhe po të shikoni fotot e mëposhtme do të kuptoni pse Demi Rose është kaq e pëlqyer.

Në një set fotografik të realizuar në Ibiza, modelja 23-vjeçare ka treguar “asetet” me një bikini blu.

Sigurisht që të pasmet ishin në qendër të vëmendjes…

FOTO GALERI
1/11

Top Channel