Lady Gaga, nudo për fotografin e preferuar nga West dhe Kardashian (Foto)

29/08/2018 10:08

Eli Russell Linnetz është fotografi i preferuar i Kanye West dhe Kim Kardashian, për të cilët ka realizuar video skandaloze si “Famous”, apo kopertina albumesh si “Ye”.

Ndërkohë, ajo quhet Lady Gaga dhe të gjithë e dinë se kur vjen fjala për provokime, nuk ka ndërmend të mësojë asgjë nga askush.

Takimi mes të dyve nuk kishte si të mos ishte “shpërthyes” dhe këtë e kanë treguar në setin e fundit fotografik.

Ylli i muzikës “pop” shfaqet në një version tejet seksi, aq sa të mos durojë asnjë lloj veshjeje mbi trupin e saj.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel