Dhunon fizikisht vëllanë e madh, arrestohet një 40-vjeçar në Patos

29/08/2018 09:49

Policia e Fierit ka arrestuar një shtetas 40-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij.

Në pranga ka rënë Luan Asllani, banues në Patos.

Ai ka dhunuar në banesë vëllanë e tij 43-vjeçar.

Top Channel