Kim Kardashian godet sërish me bikini të zi (Foto)

27/08/2018 10:21

Konsiderohet femra më e bukur në botë ose të paktën me format më të bukura në botë dhe Kim Kardashian këtë gjë e tregon ditë pas dite me fotot që poston në rrjetet sociale.

Të dielën, 37-vjeçarja shpërndau foto me bikini të zi, ku tregon se është shumë në formë pas dietës dhe stërvitjes intensive që ka ndjekur.

Një ditë më parë, ajo kishte postuar foto duke ngrënë ëmbëlsirë, si për të na lënë që të kuptojmë se ha çfarë të dojë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel