Dua Lipa, më seksi se kurrë për ditëlindje (Foto)

23/08/2018 22:03

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi dje ditëlindjen e saj të 23-të dhe për këtë rast kishte zgjedhur një veshje shumë seksi.

Me një fustan të tejdukshëm, 23-vjeçarja duket e mahnitshme.

“23 deri tani ishin shumë të mira. Gjithashtu, faleminderit për 17 milionë ndjekës”, ka shkruar Dua në Instagram.

Top Channel