Rreth orës 17:00 të së hënës në zonën e Shkozës në kryeqytet është aksidentuar një fëmijë i moshë 9 vjeç.

Mësohet se G.H në drejtimin e mjetit AA 644 SL ka aksidentuar një fëmijë që po kalonte rrugën.

Bëhet e ditur se aktualisht fëmija ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë që drejtuesi i mjetit G.H. është shoqëruar në polici ku po kryhen edhe veprimet e mëtejshme hetimore dhe procedurale.

Top Channel