Kimi e tepron në plazh: bluzë transparente dhe tanga! (Foto)

19/08/2018 17:57

Ka ndjekur një dietë të rreptë dhe është stërvitur intensivisht, por kjo nuk është arsye që Kim Kardashian të shfaqet në plazh ashtu siç ka bërë këto ditët e fundit.

37-vjeçarja la më gojë hapur të gjithë gjatë një realizimi të një seti fotografik në plazhin e Majemit, në Florida.

Me tanga dhe bluzë të bardhë transparente, Kimi nuk i la aspak vend imagjinatës.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel