Foto arkiv

Një 50-vjeçar ka humbur jetën pasditen e së dielës në Durrës teksa ishte duke peshkuar në lumin Erzen.

Policia njofton se në fshatin Hidrovor, Hamallë shtetasi A.Q.50 vjeç, banues në Vadardhë, Sukth teksa po peshkonte me rrjetë peshku të lidhur me litar në majën e një tubi metalik ka rënë në kontakt me tension e mesëm dhe ka ndërruar jetë.

Policia bën të ditur se pas këqyrjes së vendit të ngjarjes dhe të trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Top Channel