Pas drekës me Leonardo DiCaprio, ishte koha që Camila Morrone të argëtohet në një jaht super luksoz në St Tropez me miqtë e saj.

Modelja 21-vjeçare, e dashura e DiCaprios që prej muajit dhjetor, është fotografuar në jaht së bashku me miqtë e saj, ku dukej me të vërtetë një mrekulli.

DiCaprio duket se i la pas të dashurat e tij bjonde dhe tashmë është radha e brunes Morrone, e cila në St Tropez ka treguar se jo më kot ka rrëmbyer zemrën e aktorit.

Me bikini të bardha, ajo duket mahnitëse, teksa ekspozoi linjat e saj të mrekullueshme.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel