“Çmendet” Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit

25/07/2018 09:57

Atleti shkodran Izmir Smajlaj është duke u përgatitur për Europianin që do të zhvillohet pas një jave.

Smajlaj duket se është në gjendje të shkëlqyer dhe këtë e ka treguar edhe në stërvitje.

Atleti nga Shkodra ka arritur të kërcejë 8.3 metra gjatë stërvitjes që po zhvillon në stadiumin “Elbasan Arena”.

Top Channel