Ish-trajneri i Chelsea Antonio Conte ka vendosur t’i largohet disi zhurmës së merkato, për të pushuar.

I larguar nga “Blutë e Londrës” për t’u zëvendësuar nga bashkëkombasi i tij Maruicio Sarri, tashmë 48-vjeçari, është kthyer në Itali së bashku me familjen, duke shijuar rrezet në rivierën italiane.

Për momentin Conte nuk ka asnjë kontratë për sezonin e ardhshëm 2018/2019 për këtë arsye ka vendosur që t’i përkushtohet për pak volejbollit së bashku me vajzën e tij Vitoria dhe bashkëshorten Elisabeta.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel