Familja Beckham ka zgjedhur bregun e Adriatikut për të kaluar disa ditë të qeta pushimi së bashku.

Djali i tyre, Bruklin, e la universitetin në Nju Jork pasi i mungonte shumë shtëpia dhe David e Victoria vendosët të pushojnë së bashku në Kroaci.

Ish-futbollisti, tashmë në moshën 43-vjeçar, tregon në fotot e shkrepura në Kroaci se është ende në formë.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel