Brazili nuk arriti të vendosë yllin e 6 në fanelën e kombëtares, por pavarësisht se mbylli botërorin larg pritshmërive, mund të ngushëllohet në rrjetet.

Skuadra “karioka” është ajo që ka gjeneruar më shumë veprime interaktive në rrjetin social “Facebook” gjatë Botërorit.

Pëlqime, komente dhe shpërndarje, këto e vendosën “Seleçaon” para Argjentinës dhe Francës, kjo e fundit kampione e botës.

Top Channel