Ka përfunduar pjesa e parë e finales për vendin e tretë të Botërorit mes Belgjikës dhe Anglisë.

Janë belgët ata që po kryesojnë 1-0, falë një goli të Meuner që në minutën e katërt të ndeshjes.

Chadli krosoi në zonë për mbrojtësin e PSG, i cili mposhti Pickford nga shumë afër.

Top Channel