Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e së premtes në fshatin Këmishtaj të Lushnjes.

Një zetor ka zënë poshtë një 14-vjeçar, i cili ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Aksidenti ka ndodhur kur 14-vjeçari dhe kushëriri i tij po korrnin barin.

Policia ka shoqëruar drejtuesin 30-vjeçar të zetorit, kushëri i viktimës.

Top Channel